PSG kommer på 7. plass i UEFA-klubbens rangering

Med gruppespillet i UEFA Champions League avviklet har UEFA sluppet klubbens rangering for 2019-20. billige fotballdrakter til salgs nettbutikk.

Selv om Paris Saint-Germain har hatt noen skuffelser under europeisk konkurranse, endte de fremdeles på topp 10, og kom på syvende plass. Når man ser på klubbene foran PSG, er det ingen som argumenterer for at hovedstadsklubben skal være foran. Du kan også kjøpe Paris Saint-Germain drakt 2019/20 i vår butikk.

Real Madrid kommer først, med tre Champions League-pokaler de siste fem årene, det er ingen overraskelse. På andreplass er FC Barcelona neste, og selv om de ikke vant konkurransen siden 2014-15, har de bestått runden på 16 konsekvent. Den tredje klubben er FC Bayern München, og i likhet med Barcelona gjør den tyske klubben stadig dype løp i turneringen.

Leave a Reply

site by bcz